Kötü Ruh Uyanış Evil Dead Rise
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 3 Yorum 365 Görüntülenme

Kötü Ruh Uyanış Evil Dead Rise

Kötü Ruh Uyanış Evil Dead Rise izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Dead Rise, Sam Raimi tarafından yazılan ve yönetilen korku/aksiyon filmi. Film Evil Dead serisinin yeni üyesi. Filmin yönetmeni Fede Alvarez, geçtiğimiz yıllarda Evil Dead ve Don't Breathe filmlerini yöneterek ünlü oldu.

Film, Ash Williams'in baş rolünde bulunduğu klasik Evil Dead yapımından sonra geliyor. Bruce Campbell, yılların sonunda geri döndü ve yeni filminde Ash'in korku dolu macerasının devamını oynuyor.

Filmin konusu, okumalar ve gizemli ritüellerden oluşan bir köye odaklanıyor. Köyün göçebe bir şekilde dolaşan ölümsüz bir melek tarafından yönetilen bir köy. Melek, iki karşıt kuvvet arasında gizemli bir savaşın ortasında bulunan köyü korumak için köye geliyor.

Görevlerinin yerine getirilmesi için, köyün sakinleri tarafından eli silah tutan bir evrimsel sürece girişmek zorunda kalıyor. Bu evrimsel süreç, Ash ve arkadaşlarının köyü kurtarmak için gösterdikleri tüm çabaların üzerine kuruluyor.

Köy sakinlerinin kurtarılması için Ash ve arkadaşlarının, köyden kurtulmak için kötü gücün önünde durmaları gerekiyor. Köy sakinleri, Ash ve arkadaşlarının köye güvenli bir şekilde geri dönebilmeleri için, ölümsüz melekten kurtulmaları gerekiyor.

Köyün kurtarılmasının kilit anlarının bir araya gelmesiyle, Ash ve arkadaşları güçlerinin sınırlarını zorlayarak köyü kurtarmaya çalışacaklar. Ash ve arkadaşları, köyün kurtarılmasının sonuna yaklaşırken, ölümsüz melek onların önünde durmaya devam edecek.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Evil Dead Rise

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Lee Cronin

  Yorumlar (3)