3391 Km
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (4)
1 Yorum 7,355 Görüntülenme

3391 Km

3391 Km izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Netflix Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

"3391 Km" filmi, yönetmen Deniz Enyüksek'in yönettiği ve oyuncu kadrosunda Derya Pınar Ak ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimlerin yer aldığı bir dram filmidir. Film, iki farklı dünyadan gelen iki insanın yollarının kesişmesiyle yaşanan duygusal ve etkileyici bir hikayeyi anlatmaktadır.

Hikaye, Türkiye'de yaşayan genç ve başarılı bir piyanist olan Elif ile Suriye'de yaşayan sığınmacı bir çocuk olan Omar'ın hayatlarındaki dönüşümü konu almaktadır. Elif, müziğe olan yeteneği ve tutkusuyla tanınan başarılı bir piyanisttir. Ancak kariyeri ve hayatı, babasının ani ölümüyle altüst olur. Babasının ölümünden sonra içine kapanan Elif, müziğe olan sevgisini ve yeteneğini kaybetmiş gibidir.

Diğer taraftan, Suriye'de iç savaşın ortasında yaşayan Omar, ailesini kaybetmiş ve sığınmacı olarak zorlu bir hayat sürmektedir. Savaşın acımasızlığına maruz kalmış olan Omar, umutsuzluğa kapılmıştır ve hayata tutunmakta zorlanmaktadır.

Elif'in hayatında bir dönüm noktası yaşandığında, Omar'ın da kaderi değişir. Bir tesadüf sonucu Elif ve Omar'ın yolları kesişir. İkilinin farklı dünyalarından gelen bu iki insanın karşılaşması, hayatlarında büyük bir değişim yaratır. Elif, Omar'ın müziğe olan ilgisini fark eder ve onunla iletişim kurmaya başlar. Omar, Elif'in desteği ve teşvikiyle müziğe olan tutkusunu yeniden keşfeder ve onunla piyano çalmaya başlar.

Bu buluşma, Elif ve Omar'ın hayatlarını sonsuza dek etkiler. İkisi arasında sıcak ve samimi bir bağ oluşur. Elif, Omar'ın yaşadığı acıları ve zorlukları öğrendikçe onun hayatında bir fark yaratmak için elinden geleni yapar. Omar da Elif'in hayatında yeniden müziğe olan aşkı ve tutkusuyla bir ışık yakar.

"3391 Km" filmi, insanların farklı dünyalardan gelmelerine rağmen müzik gibi evrensel bir dil sayesinde nasıl bağ kurabildiğini ve birbirlerine nasıl destek olabileceklerini anlatan etkileyici bir hikayedir. Film, duygusal yönü ve insanın içini ısıtan teması ile izleyicileri derinden etkilemeyi amaçlamaktadır.

"3391 Km" filmi, Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle izleyicilere sunularak, geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Google SEO uyumlu olarak sunulan film, duygusal ve dokunaklı atmosferiyle izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)