A Good Person
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Görüntülenme

A Good Person

A Good Person Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Good Person, kötü bir geçmişe sahip olan ve geçmişinin ağırlığıyla boğuşan bir adamın adalet arayışının ve onu zorlayan şiddetin öyküsünü anlatmaktadır. Film, eski bir suçlu olan Jang Dong-soo’nun suç örgütünün arkasında olanları aramaya başladığında başlayan bir öyküdür.

Dong-soo, kötü bir çocukluk geçirmiştir. Büyük bir suçlu olan babası onu bir kötü geleceğe hazırlamıştır. Ancak, Dong-soo kendini kötülüklerden korurken, doğru ve adil bir yaşam sürmeyi de öğrenmiştir.

Dong-soo, bir gün suça karışmış ve kimliğini gizlemek için çalıştığı bir suç örgütünde çalışmaya başlar. Ancak, arkadaşlarının onu kandırması gibi suçluların kötülükleri Dong-soo’nun küçük kalbini sarsmaya başlar. Kötülük arasında kalmış olan Dong-soo, suç örgütünün arkasındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarmak ve adaleti sağlamak için çabalar.

İşler onu kötü bir yere getirmeye başladığında, Dong-soo’nun ailesi ve arkadaşları onun hakkında endişelenir. Ancak, Dong-soo’nun adalet arayışı nihayetinde tehlikeli durumlara karşı bir koruma olacaktır.

Good Person, özgürlük arayışının ve adaletin öyküsünü anlatırken, kötü geçmişten arınmış olan bir adamın kötülükleri önlemek için çabalarının ve kararlılığının ödüllendirileceği bir öyküdür. Film, kötülüklerin köklerini kazımanın ne kadar zor olduğunu fakat aynı zamanda da ne kadar ödüllendirici olabileceğini göstermektedir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?