Animal
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Animal

Animal Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Animal, Amerikalı kötü kalpli bir ikili arasında gelişen karanlık ve spesifik bir gerilim filmi. Film, kötü kalpli ikili arasındaki tehlikeli yarışın etkileyici bir şekilde anlatıldığı bir macera olarak karşımıza çıkıyor.

Film, kötü kalpli ikili olan Jack ve Max'in kötü eylemlerinin sonuçlarının etkileyici bir şekilde anlatıldığı bir hikâye olarak karşımıza çıkıyor. İkisi de çalışan bir kartel olan George'un emrinde çalışıyor. Başlangıçta, Jack ve Max çalışmalarını resmi olarak yürütmek için çalışıyorlar, ancak bu iki kötü adam, kendi çıkarları için bu işi kötüye kullanmaya ve üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeye başlar.

Jack ve Max'in kötü eylemleri kontrolden çıkmaya başladığında, ikili George'un işlerini giderek daha da kötüye çevirmeye başlar. Jack ve Max'in eylemleri, kontrolden çıkmaya başladığı zamanların verdiği zararların üstesinden gelmeye çalışan George'un öfkesini daha da arttırıyor. Bu arada, Jack ve Max'in kötü eylemleri, başka insanların ve hayvanların hayatını tehlikeye atıyor.

Jack ve Max'in kötü eylemlerinin etkileri, kısa sürede kontrolden çıkmaya başladığında, ikilinin hayatlarının yerinden oynamasına neden oldu. Artık ikilinin kontrolünü kimse sağlayamayacak kadar çok kötü davranış sergilemeye başlamışlardır. Film, ikili arasındaki karşı karşıya gelmenin anlatıldığı bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor. Sonunda, Jack ve Max, kötü eylemlerinin sonuçlarının ne olduğunu öğrenmek zorunda kalıyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Animal

  Yayın Tarihi:

  01 Aralık 2023

  Senaryo:

  Suresh Bandaru, Saurabh Gupta, Pranay Reddy Vanga

  Ödüller:

  23 ödül & 40 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?