Are You There God Its Me Margaret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 Görüntülenme

Are You There God Its Me Margaret

Are You There God Its Me Margaret Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Are You There God Its Me Margaret, Judy Blume tarafından yazılan ve 1978 yılında yayınlanmış bir romanın sinema filmi olarak uyarlanmış bir filmdir. Film, 12 yaşındaki Margaret Simon'un büyüme hikayesini anlatır. Margaret, konformizme, cinsel gelişmeye, arkadaşlık ilişkilerine, cinsel kimliğine ve dindarlığına dair duygularının arayışını anlatır.

Margaret, New Jersey'de yaşayan orta sınıf, Yahudi bir ailenin tek çocuğudur. Cinsel gelişmeye başlamaktadır ve ergenlik çağındaki değişimleri kabullenmeye çalışırken, anne ve babasından uzaklaşmaktadır. Arkadaşlarının cinsellik ve dini konularda onu anlamsız kılar.

Margaret, arkadaşlarıyla kıyaslanmaya ve konformizm ile savaşmaya çalışırken, dünyayı ve kim olduğunu keşfetmeye çalışır. Tanrı'ya küçük özel mektuplar yazar ve ona arkadaşlık arar. Margaret, arkadaşlarının çoğu gibi, ergenlik çağındaki değişimleri anlamaya çalışırken, cinsel kimliğini ve tanrının kendisine ne söylediğini öğrenmeye çalışır.

Are You There God Its Me Margaret, bir ergenin kendini keşfetme sürecinin çoğu zorluklarını ve çatışmalarını anlatırken, arkadaşlık ilişkileri ve cinsel kimlik arayışlarının önemini vurgulamaktadır. Margaret, ebeveynlerinin sevgisi ve değerleriyle arasındaki çatışma ve arkadaşlarının baskılarıyla mücadele etmeyi öğrenirken, kendini keşfetmeye çalışır. Film, Margaret'in küçük bir kızdaki ergenlik çağındaki değişimleri ve büyüme sürecini anlatırken, daha fazla bilgi sahibi olma arzusunu vurgulamaktadır.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?