Assassin
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 Görüntülenme

Assassin

Assassin Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Assassin, Amerikan Yönetmen David Ayer tarafından 2015 yılında yönetilen, başrollerini Michael Fassbender ve Marion Cotillard'ın paylaştığı bir aksiyon filmidir. Film, 2. Dünya Savaşı'nda çatışmalara bulaşmış olan bir Alman subayının öyküsünü konu alır.

Öyküye göre, Alman subayı Avner Kaufman (Michael Fassbender) çok yetenekli bir sözde çetecidir. Savaştan sonra Avner, İsrail gizli servisi Mossad tarafından kiralanır. Mossad, Avner'in 11 Müslüman lideri ve onların yardımcılarını öldürmesini ister. Avner da görevini kabul eder ve bir takım oluşturur. Bu takım, Avner'i hizmet etmek için silah uzmanı Steve (Daniel Brühl), araba uzmanı Robert (Hanss Zischler) ve bombacı Carl (Guri Alfi) gibi üç üye ile oluşturulur.

Avner, görevini yürütmek için dünyanın birçok farklı yerine yolculuk eder. Ancak, bir süre sonra görevi bitirmeye çalışırken, Avner, görevlerinde kullandıkları silahların İsrail tarafından finanse edildiğini ve İsrail'in çok daha büyük bir oyun oynadığını fark eder. Avner, görevlerinin arkasındaki gerçek niyeti keşfetmeye çalışırken, görevi yerine getirmeye devam eder.

Avner, görevini tamamlamaya çalışırken, görevlerindeki arkadaşlarının çoğu hayatını kaybeder. Artık tek başına kalarak, Avner, İsrail'in görevleri için neden öldürme emri verdiğini ve görevlerindeki gerçek amacı keşfedecektir.

Avner, görevlerinin arkasındaki niyeti keşfetmeye çalışırken, görevlerinin etik olup olmadığı sorusuna yanıt aramaya çalışacaktır. İsrail'in gizli servisi, Avner'in görevlerini tamamlamasını istiyor, ancak Avner'in kendi kişisel kararlarını vermek için gereken cesareti taşıyor mu? Bu konuyla ilgili birçok etik soru ortaya çıkıyor.

Assassin, 2. Dünya Savaşı'nın sona ermesinden sonra, İsrail ve Müslüman ülkeler arasındaki gerginlikleri konu alan etkileyici bir aksiyon filmidir. Film, Avner'in etik sorgulama üzerine karar verme sürecini göstermektedir. Film, Avner'in görevleri yerine getirirken karşılaştığı etik, duygusal ve bazı zorlukları göstermektedir. Film, zorluklarının üstesinden gelmeyi başarmasıyla Avner'in kendisiyle yüzleşmesini de içeriyor.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?