Big George Foreman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 14 Görüntülenme

Big George Foreman

Big George Foreman Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

George Foreman filmi, ikonik dövüşçü George Foreman’ın hayatını konu alıyor. Foreman, 1956 yılında Houston, Texas'ta doğmuş bir beş çocuklu bir aileden geliyordu. Annesi tarafından büyütülen genç George, kısa bir süre sonra Houston’daki küçük bir kulüpte dövüşe başladı. 1960’larda çok büyük başarılar elde etti ve ABD Olimpiyatları’nda altın madalya kazandı. Daha sonra profesyonel dövüşe yöneldi ve orta ağırlıkta bir dövüşçü olarak ünlü oldu. 38 yaşında bıraktığı dövüş kariyerinde, profesyonel olarak 76 maç kazanmış ve 5 maç kaybetmişti. George Foreman, dövüş kariyerinin ardından, ünlü George Foreman Grill ile endüstriye girdi.

Filme, Foreman’ın dövüş kariyeri ve ünlü George Foreman Grill’inin hikayesini anlatıyor. Film, Foreman’ın ününün ne kadar büyük olduğunu ve dövüş kariyerindeki başarılarının ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Filmin konusu, Foreman’ın dövüş kariyerinde elde ettiği başarılar, bu başarılara nasıl ulaştığı ve bu başarılarının hayatına nasıl etki ettiği üzerine odaklanıyor. Ayrıca, Foreman’ın dövüş kariyerinden sonraki hayatının nasıl biçimlendiğini de gösteriyor.

Film, Foreman’ın çevresindeki insanların hayatlarını ve onun hayatındaki etkilerini de konu alıyor. Özellikle annesi ve çocuklarının hayatlarının nasıl biçimlendiğini ve onun hayatındaki yeri hakkında çarpıcı bir bakış sunuyor. Film, Foreman’ın kariyeri, ünlü George Foreman grill’inin hikayesini ve hayatındaki başarılarının hayatına ne denli etkili olduğu hakkında eğlenceli bir bakış sunuyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Big George Foreman

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2023

  Senaryo:

  Frank Baldwin, George Tillman Jr., Dan Gordon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?