Bir Silahlı Çatışmada Ölmek – Die in a Gunfight
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek – Die in a Gunfight

Die in a Gunfight, 2021 yapımı aksiyon ve dram türlerinde bir film. Filmin başrollerini, kariyerlerini başarıyla sürdüren oyuncular Austin Stowell, Odessa Young, Josh Hutcherson, Kelli Berglund ve Kida Khodr ve diğerleri paylaşıyor.

Film, bir çift gencin öyküsünü anlatıyor. Adam, çeteleşen ailesinin üyesi olan ve babasının baskısı altında yaşayan Frank ve kalbini kırdığını düşündüğü eski sevgilisi olan ve aynı zamanda kaderini değiştirdiği bir zengin ailenin çocuğu olan Juliet arasındaki aşkın öyküsünü konu alıyor.

Bir gün, Juliet'in babası ve Frank'in ailesinin arasındaki çatışmayı durdurmak için, Juliet'in babası, Frank ve Juliet'in evlenmesi için ikna eder. Ancak, aynı zamanda, Juliet'in babası, Frank'in ailesi karşısında kazanabilmek için, Juliet ile Frank'in evlendikten sonra, bir silah düellosu düzenlediğini de öne sürmüştür.

Adam ve Juliet, böyle bir durumun içinde çok zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Adam, ailesini korumak için silah düellosuna girerken, Juliet, ailesinin gururunu korumak için girecektir.

Sonunda, Juliet, silah düellosuna girer, ancak aralarındaki çatışma nedeniyle, Juliet'in babası Frank'i vurur ve Juliet da hayatını kaybeder. Adam, Juliet'in ölümünden sonra kendini suçlu hisseder; çünkü, Juliet'i silah düellosuna sürüklemekle suçlu.

Film, kaderleri arasında sıkışmış, iki aşık arasındaki trajik hikayeyi anlatırken, aynı zamanda sevginin gücünü ve büyük aşkın ölümsüzlüğünü de vurguluyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Die in a Gunfight

  Yayın Tarihi:

  16 Temmuz 2021

  Senaryo:

  Andrew Barrer, Gabriel Ferrari

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?