Boston Strangler
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Boston Strangler

Boston Strangler izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Boston Strangler adlı gelecek yıl çıkacak olan film, gerçek Boston Estranglador'u konu alıyor. Boston Estranglador, 1960'larda ABD'de faaliyet gösteren bir seri katildir. Film, bu katili takip etmek üzere ABD'deki Boston kentindeki cinayetleri inceleyen bir grup dedektifin etrafında döner. Dedektifler, katilin hareketleri ve cinayetleri çözmeyi amaçlamaktadır. Bazı cinayetler katil tarafından işlenirken, diğerleri ise katil tarafından işlenmeyebilir.

Film, katilin çalışmalarını ve arkasındaki nedenleri inceleyerek başlar. Dedektifler, katilin nerede yaşadığını, nerede çalıştığını ve nerede takıldığını öğrenmeye çalışır. Ayrıca, katilin zihinsel durumu ve arkasındaki nedenleri anlamaya çalışır.

Film, Boston Estranglador'un kurbanlarını ve ailesinin çevresindeki insanların yaşadıklarını gözler önüne seriyor. Ayrıca, katilin ölümünden sonraki hayatının nasıl olduğu ve arkasındaki nedenlerin neler olduğu konularında dikkat çekiyor.

Boston Strangler, gerçek hayattaki cinayetlerin arkasındaki gerçek nedenleri anlamaya çalışan ve böylelikle katilin hareketlerini önceden öngörebilmeyi amaçlayan bir film olacak. Film, insanların ne kadar kötülükler yapabileceklerini ve bazılarının böyle şeyleri nasıl işlediklerini konu edinecek.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boston Strangler

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Matt Ruskin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?