Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları izle

Buz Devri 6 - Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları (The Ice Age Adventures of Buck Wild) 2022 Filmi Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: Crash ve Eddie adlı iki kardeş oldukça hareketli ve macera arayan sıçanlardır. Elli ise onlar için endişelenen bir mamuttur ve diğer iki kardeş Ellie’yi hiçbir zaman dinlemezler. Bir gün yaramazlık yaptıkları sırada yanlışlıkla bir çığa neden olurlar ve ekibin yaz kampını yerle bir ederler. Ellie'nin kocası Manny ise Crash ve Eddie'ye kampın yıkılmasına neden oldukları için fırça atar. Kendini suçlu hisseden Crash ve Eddie gizlice dışarı çıkar ve kamptan ayrılırlar. Manny'ye kızgın olan Ellie, onları bulmak için Manny ile birlikte peşlerine düşer.

Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları izle Crash ve Eddie, Buz Devri son filminde dinozorlarla dolu bir ülke olan Lost World'ün girişine rastlarlar ve burada onları yemeye çalışan iki yırtıcı hayvanla başları derde girer. İkili kaçarken onlara yardım eden Buck Wild ile karşılaşırlar ve onlara Orson adında büyük bir beyne sahip bir dinozorun sürgünden kaçtığını ve Kayıp Dünya'yı yönetmeye geldiğini söyler.  Crash ve Eddie'yi evlerine geri götürmeye çalışır, ancak Kayıp Dünya'nın girişini bir kayanın kapattığını fark eder. Daha sonra Orson adlı dinazor gelir ve çıkışı kapattığını söyler. Bunun üzerine ekip kaçar ve Buck'ın sığınağına giderler. Burada Buck, hayvanların barış içinde bir arada yaşaması için bir ekibin nasıl bir parçası olduğunu ikiliye söyler ve Orson'ın ekibine katılmayı kabul etmediğini, çünkü onun güçlülerin zayıflara hükmettiği ve kendisinin hükümdarı olduğu bir dünyaya inandığını söyler.

Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları türkçe dublaj izle Ayrıca, Orson'ı daha önce yendiklerini ancak nasıl kaçtığını kimsenin bilmediğini ve adadaki iki yırtıcı kuşu ateşle kontrol edebildiğini anlarlar. Daha sonra, bu iki yırtıcı Buck'ın sığınağını bulur, ancak eskiden Buck'ın ekibinden olan Zee, yırtıcıları gaz kullanarak etkisiz hale getirir ve onları kurtarır. Buck'ı yakalamak için iki yırtıcı kuşun yeterli olmadığını gören Orson, daha fazla yırtıcı bulmaya gider ve yeni yırtıcı ordusu, sulama deliklerine saldırır. Ekip dağıldıktan sonra gerginleşen Buck ve Zee, sıçanlarla birlikte yardım almaya giderler. Daha sonra Lost Lagoon'a giderler ve eski arkadaşları Momma T-rex'i çağırırlar. Momma çektikleri diş ağrısı nedeniyle bayılırken, Orson ve yırtıcıları gelip onlara saldırır. Bu sırada Orson Buck’ı yakalar ve diğerlerinin kaçmasına izin verir.

Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları türkçe altyazılı izle Zee ve sıçanlar, Buck'ı kurtarmak için plan yaparlar. Daha sonra Ellie ve diğerleri, Crash ve Eddie'nin Kayıp Dünya'ya girdiklerini ve girişi bulduktan sonra onlara yardım etmek için Kayıp Dünya’ya girerler. Zee ve sıçanlar Buck'ı kurtardıktan sonra diğerlerinin yardımıyla Orson ve ordusuyla savaşmaya devam ederler.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Ice Age Adventures of Buck Wild

  Senaryo:

  Ray DeLaurentis, Jim Hecht, William Schifrin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?