Cadılar Bayramı Sona Eriyor – Halloween Ends
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.1 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Cadılar Bayramı Sona Eriyor – Halloween Ends

Cadılar Bayramı Sona Eriyor - Halloween Ends izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Halloween Ends, Michael Myers’in korku filmlerinin son filmidir. Film, Michael Myers’in dünyayı kasıp kavuran korku ve vahşetini önlemek için büyük bir iyilik hareketine odaklanıyor.

Önceki filmlerde görülen katliamlar ve vahşet, köyün suç ortamına döndürdü. Köyde yaşayanlar, Michael Myers’in kasıp kavradığı korkuyu hissediyor ve ona karşı savaşmaya karar veriyor. Michael Myers'e karşı bir grup kahraman, köyü ve köy halkını korumaya çalışıyor.

Kahramanlar, Michael Myers’in köyü terk etmesini sağlayabilecek bir plan geliştiriyor. Michael Myers’in korku ve vahşeti durdurulması için, köy halkının bir araya gelmesi ve tüm köyün bir araya gelerek Michael Myers’e karşı mücadele etmesi gerekiyor.

Kahramanlar, köyün korkudan ve vahşetten kurtulması için büyük bir çabayla çalışıyor. Köy halkı, tüm gizemleri ortaya çıkarıp Michael Myers’i köylerinden uzaklaştıracak bir plan geliştiriyor.

Halloween Ends, köy halkının korkudan ve vahşetten kurtulmasının nasıl başarılacağının hikayesini anlatıyor. Michael Myers’in korku ve vahşetini köyünden uzaklaştırmasının ve köyün kurtulmasının nasıl sağlanacağının gösterildiği film, tüm korku filmlerinin en karanlık ve kötü kahramanının dünyayı nasıl kurtaracağını anlatıyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Halloween Ends

  Yayın Tarihi:

  14 Ekim 2022

  Senaryo:

  John Carpenter, Debra Hill, Paul Brad Logan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?