Canım Benim – L’Insegnante
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 1,395 Görüntülenme

Canım Benim – L’Insegnante

Canım Benim - L'Insegnante izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

L'Insegnante (Öğretmen) 1975 yapımı bir İtalyan komedi filmidir. Öğretmen Maria, kendi okulunda çalışmaktadır. Bir gün okulun öğrencileri ona bir cesaret testi yapar ve Maria'nın kendisini göstermesini isterler. Maria, onların cesaret testini kabul ederek, öğrencilerin güvenini kazanmaya çalışır.

Fakat bu cesaret testi, Maria'nın eğitim hayatının önündeki büyük bir engel olarak ortaya çıkar. Maria, öğrencilerinin çevresinde yaşayan kötü bir adamın tüm şiddetini yaşamak zorunda kalır. Maria, bu adamın kendisine karşı kötü bir şekilde davranmasının ardından, öğrencilerine karşı daha sert bir yaklaşım benimsemeye karar verir.

Ancak Maria, öğrencilerinin kendisine olan sevgisini kaybetme korkusuyla, çalışmalarına karşı çok yüksek standartlar belirler. Öğrenciler, Maria'nın çok sert bir eğitim tarzına sahip olduğunu gördüklerinde, giderek onu daha fazla sevmeye başlarlar.

Maria, öğrencilerinin güvenini kazanmayı başardıktan sonra, onlara daha çok şey öğretir. Bu arada, Maria, öğrencilerinin hayatlarına pozitif bir etki katmaya çalışır. Maria, onların hayatlarında olumlu değişiklikler yapmaya çalışırken, öğrencilerinin sevgisini kazanmayı da başarır.

L'Insegnante, öğretmenlerin öğrencilerinin sevgisini kazanma, öğrencilerinin davranışlarını olumlu yönde etkileme ve öğrencilere yüksek standartlar belirleme konularının üzerine kurulu bir filmdir. Bu film, öğretmenlerin öğrencilerine karşı tutumlarının çok önemli olduğunu ve öğrencilerin öğretmenlerine olan sevgilerini kazanmak için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The School Teacher

  Yayın Tarihi:

  11 Temmuz 1975

  Senaryo:

  Tito Carpi, Francesco Milizia

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?