Çığlık 6
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5 Görüntülenme

Çığlık 6

Çığlık 6 izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Çığlık 6, 2023 yılında çıkacak olan bir korku, gerilim filmidir. Filmin konusu, korku filmleri ve korku kültürünün klasik unsurlarını kullanarak korku ve gerilimi maxmium düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Filmin konusu, beş arkadaşın bir arkadaşlarının evinde geçen öldürücü bir geceyi anlatmaktadır. Grup, küçük bir kasabada, yüzyıllardır kasabanın sırlarını saklayan gizemli bir ev bulur. Büyük bir merakla evin içine giren arkadaşlar, diğerlerinden daha fazla şeyler öğrenmeye başlar. Evde gizli odalar, eski ve korkutucu eşyalar ve kasabanın sırlarını saklayan gizemli bir köpekle karşılaşırlar.

Beş arkadaş, bu evin sırrını çözmeye çalışırken, evin gizemi derinleşir. Grup, bu evin çok daha kötü şeyleri sakladığını keşfeder. Artık arkadaşlar, evin karanlık sırlarını çözmek zorunda kalırlar. Aynı zamanda, gruptan biri, kasabanın derin sırlarını çözmeye yönelik ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Arkadaşlar, kasabanın sırlarını ve bu evin gizemini çözebilmek için tehlikeli bir oyun oynar. Artık arkadaşlar, yardım aramadan veya çaresizlikten kurtulamayacaklarını anlar ve evin sırlarını çözmeye çalışırlar. Birbirlerine dayanarak, grup, evin karanlık sırlarını çözmek için mücadele ederken, evin korku ve gerilim dozunu arttırmaya devam eder. Bu gerilimli ve korku dolu gece, arkadaşların yaşamlarını değiştirecek kadar önemlidir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?