Çizmeli Kedi Son Dilek
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.9 IMDB Puanı 1 Yorum 12 Görüntülenme

Çizmeli Kedi Son Dilek

Çizmeli Kedi Son Dilek, Shrek üçlemesinin küçük kedisi Puss in Boots'un başrolde yer aldığı bir animasyon filmidir. Film, Puss in Boots'un geçmişinden köken alan bir hikayeye dayanmaktadır.

Film, hayatının kaderi söz konusu olduğunda kahramanın kendi yolunu aramak zorunda kaldığı zorlu bir hikaye anlatıyor. Çizmeli Kedi, köyünde yaşayan insanları koruma ve onların hayatlarını kolaylaştırma görevini üstlenmiştir. Köyünün kötü adamından kaçan Puss, tüm tehlikeleri aşmak ve köyünü kurtarmak için cesurca hareket etmeye karar verir.

Kahramanımız, bir sihirbaz tarafından üç istekte bulunma hakkına sahip olduğunu keşfedince, yaşadığı köyü kurtarmak için mücadele etmek için kendisine yardım etmesi için arkadaşına istekte bulunur. Ancak arkadaşının arzuladığı şeyler çoğunlukla köyü kurtarmak için kullanılamaz değerlerdir.

Çizmeli Kedi, bu üç isteği kullanarak köyünü kurtarmak için cesurca hareket etmeye karar verir. Sonunda, kahramanımızın istekleri, köyünün kötü adamından kurtulmasını sağlar. Köy halkına yeni bir yaşam kazandırmak için, Çizmeli Kedi kendisine verilen son armağanı, onların yaşamlarını kurtarmak için kullanır. Film, kahramanının cesurca hareket etmesi ve üç isteğinin köyünü kurtaracağını gösterir.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Puss in Boots: The Last Wish

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2022

  Senaryo:

  Paul Fisher, Tommy Swerdlow, Tom Wheeler

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. 1 ödül & 51 adaylık. total

  Yorumlar (1)