Fall
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Fall

Fall, büyüleyici bir hikayenin etrafında dönen, üstün başarıların altında yatan tuzakları keşfeden bir çocuğu ve arkadaşlarını konu edinen bir gerilim filmidir.

Film, 11 yaşındaki bir çocuğun, arkadaşlarıyla birlikte bir kasabaya taşınmasıyla başlar. Burada çocuk, çevresindeki insanlar ve hayatının herhangi bir anında yepyeni bir şeyler keşfetmeye çalışır. Çocuk, çevresindeki insanların sakladıkları sırların peşine düşer ve onların köyünün altında yatan büyük güçler olduğunu keşfeder.

Çocuk, arkadaşlarıyla birlikte, köyün altından gelen güçleri, çevresindeki insanların sakladıkları sırlara ve köyün altındaki büyük güçlere karşı kendilerini korumaya çalışır.

Gösterilen tüm bu güçleri, çocuk ve arkadaşlarının destansı bir mücadeleyle kendi haklarını koruması, çevresindeki insanların sakladıkları sırlara göz atması ve köyün altındaki büyük güçleri deşifre etmesi ile sonuçlanacaktır.

Film, çocukluk yaşta çocuğun yeteneklerini keşfetmesi, köyün altındaki güçleri tanıyıp hakkını koruyarak gösterdiği başarısının karşılığını alması ve köyünün altındaki gücü keşfetmesi üzerine kurulmuştur.

Bu film, çocukların özgüveni, yeteneklerini keşfetme ve hayatlarına sahip çıkma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Film, çocuklara karşı çıkmanın zorluklarını ve korkularını fark etmeyi öğretir ve korkularının üstesinden gelmelerine yardımcı olur.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fall

  Yayın Tarihi:

  12 Ağustos 2022

  Senaryo:

  Jonathan Frank, Scott Mann

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?