Fortress: Sniper’s Eye – Kuşatma: Nişancının Gözü izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.9 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Fortress: Sniper’s Eye – Kuşatma: Nişancının Gözü izle

Fortress: Sniper's Eye - Kuşatma: Nişancının Gözü 2022 netflix'de yayınlanan Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle 1080P 4K 720P Film Kalitesiyle Ultra Full HD Filmi izle tek part sinema çekimi seyret Fortress: Sniper's Eye izle Filmde, Emekli CIA ajanı Robert Carter Michaels ve oğlu Paul’un, Paul’un karısı Melissa’nın kaçırılmasının ardından girdikleri ölümcül mücadeleler konu alınıyor. Filmin hikayesi ise şöyle ilerliyor..
İlk filmde CIA ajanı Robert Carter Michaels’in ezeli düşmanı Balzary’yi öldürmesinin ardından Balzary’nin karısı Sasha, şimdi inkitam peşinde koşmaktadır. Artık aksiyon dolu hayatını geride bırakarak emekli olmaya karar veren Robert, oğlu Paul ile birlikte yüksek güvenliki gizli üslerini korumak için verdikleri savaşın ardından kendilerini sadece aile ilişkilerini yeniden toparlamaya adamıştır. Appalachian Dağları’nda insanlardan uzak, küçük bir aile evi ve kahvaltı salonu işleten Paul; bu yeni huzurlu hayatından fazlasıyla memnundur.
Günleri karısı Melissa ve babası Robert ile sakin, hiçbir tehlike olmadan geçmektedir. Bir de bunun üstüne Paul ve Melissa çiftinin ilk çocuklarını bekliyor olması, heyecanlarına heyecan katmaktadır. Ancak kısa süre sonra Paul’un bu sakin hayatı, geçmişteki düşmanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte sonlanacaktır. Bir gün Paul, Melissa’yı beklerken onun uzun süredir dönmediğini fark edince endişelenmeye başlar. Kısa süre sonra Paul, babası Robert ile yaptıkları arama sonucunda endişelenmekte haklı olduğunu fark edecektir. Çünkü baba ve oğulun en büyük korkuları gerçekleşmiş, Melissa kaçırılmıştır.
Melissa’nın kaçıran kişi ise Robert’in öldürdüğünü zannettiği Balzary’dir. Melissa karşılığında sadece Paul’un erişiminde olduğu 600 milyon doları isteyen Balzary, Sasha sayesinde Üsse girmeyi başararak oradaki savaşçıların çoğuna işkence etse de; her biri birbirinden yetenekli askerler olduğu için zaman geçtikçe üssün kontrolünü kaybetmeye başlar. Bu sırada oğlu Paul ile zaman kaybetmeden Melissa’yı bulabilmek için ölümcül bir yolculuğa çıkan Robert, bitirdiğini zannettiği işi bu sefer kesinleştirmek için Balzary’in peşine düşecektir.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fortress: Sniper's Eye

  Yayın Tarihi:

  29 Nisan 2022

  Senaryo:

  Alan Horsnail, Emile Hirsch, Randall Emmett

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?