Gulmohar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 Görüntülenme

Gulmohar

Gulmohar Yüksek kalitede izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Gulmohar, Türk-Hindi karışımı bir komedi-drama olan bir film. Filmin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Caner Cindoruk, Burak Tamdogan ve Gizem Karaca yer alıyor. Filmin konusu, birbirinden farklı kültürlerden gelen iki gencin yaşadıkları komik ve romantik aşk öyküsünü konu alıyor.

Gulmohar'ın konusu, İstanbul'da bir üniversiteye giden iki arkadaş olan Zeynep ve Cemre'dir. Zeynep, Türk kültüründen gelen bir kızken, Cemre ise Hindistan'dan gelen birinin kızıdır. İkisi arasındaki farklı kültürler, önyargılar, anlayış farklılıkları ve çevresel etkenler nedeniyle aralarında bir iletişim kopukluğu vardır.

Cemre ile Zeynep arasındaki iletişim, Cemre'nin Hindistanlı arkadaşlarının yardımıyla geçmeye başlar. Arkadaşları aracılığıyla Zeynep ve Cemre arasında bağlantı kurulur ve aralarındaki kültürel farklılıkların ötesinde bir arkadaşlık oluşur.

Cemre'nin hindistanlı arkadaşlarının yardımıyla ikili arasındaki bağ gittikçe derinleşir ve Zeynep ile Cemre arasında güçlü bir aşk ilişkisi gelişir. Fakat aralarındaki kültürel farklılıkların yanı sıra ikisi arasındaki çekim hissi, başlarına gelen komik ve dramatik olaylar nedeniyle onların bu aşkının gerçekleşmesi zorlaşır.

Gulmohar, aralarındaki kültürel farklılıkların ötesinde iki gencin yaşadıkları komik ve romantik aşk öyküsünü anlatıyor. Filmin sonunda Zeynep ve Cemre arasındaki aşk ve arkadaşlık kalıcı olur ve ikili arasındaki kültürel farklılıkların ötesinde bir armoni oluşur. Filmin sonunda iki gencin kültürel farklılıklarının ötesinde aralarındaki aşka karşı koyamayacaklarını ve aşkın gücünün her şeyi aşabileceğini keşfedeceklerdir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?