Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 24 Görüntülenme

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet

Gürbüz Hadi Allah'a Emanet izle Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet 720p, 1080p, 2018 filmi türkçe dublaj, hızlı kaliteli Gürbüz Hadi Allah'a Emanet filmi hd izle kota dostu film konusu. Aksiyon ve Komedi türü olan Orhan Erkalın yönettiği bu film 2018 yılında çıkış yapmıştır. Filmin saati 1 saat 36 dakikadır. Filmin tam çıkış tarihi 31 Ağustos 2018'dir.
Motorlu Kuryelik yapan Gürbüz, değişik maceralar içine girmektedir. Gürbüz geçimini ise bir pizza restoranında çalışarak geçirmektedir burada motorlu kuryelik yapmaktadır. Gürbüzün sevdiği kız Aylin ile evlilik planları kurmaktadır. Aylin ile Gürbüz sözlüdür. Aylin ise Gürbüzü aşırı kıskanmaktadır bu kıskançlık Gürbüzün canını sıkmıştır ve Gürbüz bu kıskançlığı bitirmenin yollarını aramaktadır. Gürbüzün en yakın arkadaşı Ferhat bu durum için bir öneri verir. Bu öneri biraz saçma olsada Gürbüz bu fikri uygulamaya karar vermiştir ve gün boyunca yaptığı her şeyi telefonuna kaydedip Ayline gösterecektir. Lakin Gürbüz çok kötü bir duruma düşmüş aldığı ilk kayıtta bir cinayete şahit olmuştur.
Başı belaya giren Gürbüz arkadaşı Ferhat ile bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Oyuncuları ise; Şafak Sezer, Ayhan Taş, Emre Mutlu, Hakan Bulut, Arzu Oruç idir.Türkiye yapımı

Gürbüz Hadi Allah'a Emanet hd izle

Filmci Abi Katkısıyla

Gürbüz Hadi Allah'a Emanet1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?