İkiz – The Twin (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 9 Görüntülenme

İkiz – The Twin (2022) izle

İkiz - The Twin 2022 Korku Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle filmin konusu hakkında: Rachel ve kocası Anthony, Amerika’da yaşarken korkunç bir araba kazası geçirir ve çift sağ salim kurtulmasına rağmen, kaza küçük oğulları Nathan'ı öldürür. Büyük bir acıyla, diğer ikiz oğulları Elliot ile ülkeyi terk etmeye ve Anthony'nin memleketi Finlandiya'daki bir kasabaya yerleşmeye karar verirler. İkiz kardeşinin ani ölümü Elliot'ı oldukça kötü etkiler, çünkü genç çocuk ölümün ve ardından gelen yokluğun ne anlama geldiğini anlamakta zorlanır. İkiz - The Twin Kadın artık oğluna karşı aşırı korumacı olduğundan ve oğlunun gözden kaybolduğu her sefer korkuyla sarsıldığından, ölüm Rachel'ı zihinsel olarak da sert bir şekilde etkilemiştir.

Aile, daha önce papaz evi olarak kullanılan yeni evlerine taşınır ve hala o zamandan kalma fotoğraflar vardır, bunlardan biri tabuttaki genç bir çocuğun fotoğrafı, bu da Rachel'ı çok üzer. Yas tutan anne, neredeyse her gece kendini köylülerle dolu ve Elliot'ın bir tabutun içinde yattığını gördüğü kabuslar görüyor. Elliot kendi odasını seçtikten sonra, anne ve babasından odasında kendi yatağının yanına Nathan için tasarlanmış aynı yataktan birini koymalarını istemiş ve ayrıca Nathan'a ait olan tahta bir labirent oyuncağını da yanında bulundurmasını istemişti. İkiz - The Twin türkçe dublaj izle Yerleştikten sonra aile, Nathan için bahçelerinde küçük bir anma mabedi yaptı ve Elliot şimdi oyuncağı merhum erkek kardeşinin anısına onun önüne gömüyor. Birkaç gün geçer ve Anthony karısını ve oğlunu çocukluk kasabasına götürür ve onlara kayaların üzerindeki tarih öncesi kırmızı lekelerin el izleri gibi göründüğü bir nokta gösterir.

Anthony onlara yerel efsanenin, elini bu kayaya koyan ve bir şey dileyen herkesin dileğinin yerine geldiğine inandığını söyler ve genç Elliot bunu yapar. Daha sonra, Rachel'la ilgileniyor gibi görünen ama yerel dili bilmediği için ona açılma konusunda pek sıcak olmayan komşular tarafından onlar için düzenlenen bir karşılama partisine giderler. İkiz - The Twin altyazılı izle Garip görünüşlü bir İngiliz kadın, Rachel ile tanışır ve ona rüyaların önemini anlatmaya çalışır ve çok gizemli bir şekilde oğlunun bir şey istediğini ve geldiğini iddia eder.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Twin

  Senaryo:

  Aleksi Hyvärinen, Taneli Mustonen

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?