Kabzaa
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 Görüntülenme

Kabzaa

Kabzaa Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Kabzaa, Bollywood kültürel yapımı olan bir aksiyon filmidir. Film, New Delhi'de yaşayan ve çok büyük bir mafya ailesinin kızı olan ve kendi arzularını ve geleceğini kazanmak için kötülükler yapan ve sonuçta kendini kötü bir çizgiye sürükleyen, ancak mafya babasının kontrolünden kurtulmak isteyen bir kadının hikayesini anlatıyor.

Kabzaa, mafya babası tarafından kontrol edilen bir suç örgütünün başına geçmeyi arzulayan genç bir kadın olan Deepa'nın hikayesini izliyoruz. Deepa, çevresindeki insanları kötülüklerinin sürüklediği karanlık bir yola sürüklemek için kendi arzularını kazanmak için başlıyor. Güç, para ve mafya babasının kontrolünden kurtulmak için konuşmalar yapmak zorunda kalıyor. Ancak, bu konuşmaların sonuçlarının kendisinin üzerinde ne yaptıklarının farkında değil.

Kabzaa, Deepa'nın geçmişi, arzuları ve mafya babasının kontrolünden kurtulmak için ona yaptıklarının etkilerini anlatıyor. Yolculuğunda, şiddet, suç ve hırsın korkunç ölçülerine ulaştığını görmek zorunda kalıyor. Deepa, bu karanlık çizgide ilerleyerek kendisine çeki düzen verecek ve kendisini kurtaracak tek şeyin ne olduğunu keşfetmeye çalışıyor. Film, Deepa'nın arayışının sonucu olarak, kendisine bağlı olanlarını korumak için ortaya çıkan başarısını kutluyor.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?