Kahraman – Ghahreman / A Hero
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Kahraman – Ghahreman / A Hero

Ghahreman adlı film, İranlı bir şair olan Abolhassan Saba'nın hayatının merkezinde durmaktadır. Film, Abolhassan Saba'nın çocukluk yıllarından başlayarak, 1911 yılına kadar olan hayatını ortaya koyuyor.

Film, Abolhassan Saba'nın üç kızının arasında yetiştiği çocukluk yıllarını ve babasıyla geçirdiği zamanları gösteriyor. Film ayrıca, Saba'nın çocukluk arkadaşı ve onun ailesinin özel hayatını da ayrıntılarıyla anlatıyor.

Filmin konusu, Saba'nın ilerleyen yaşlarındaki hayatının nasıl şekillendiğini ve bu hayatın özgürlük arayışını konu alıyor. Film, Saba'nın eserlerinin meydana gelişini ve bunların her zaman bireylerin özgürlüğüne ve haklarına sahip çıkan bir şair olarak, İran halkına nasıl yol gösterdiğini de gösteriyor.

Film ayrıca, ailesiyle yaşadığı üzüntüleri ve onların etkisini de ortaya koyuyor. Film, Saba'nın hayatının sonuna kadar olan hayatını anlatırken, umut ve direnişi de vurguluyor. Ghahreman, Saba'nın insanların özgürlükleri için verdiği mücadeleyi ve onun hayatının sonuna kadar süren arayışını gözler önüne seriyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Hero

  Yayın Tarihi:

  21 Ocak 2022

  Senaryo:

  Asghar Farhadi

  Ödüller:

  12 ödül & 38 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?