Kill Her Goats
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
17 Görüntülenme

Kill Her Goats

Kill Her Goats Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Her Kill Goats, korku ve gerilim türünde bir filmdir. Filmin konusu, küçük bir kasabada yaşayan ve aslında çok büyük bir sırrı saklayan bir kadının hikayesiyle ilgilidir. Kadının adı Estherdir ve dünyaya insanların kötülüklerini önlemek için gönderildiğine inanır. Esther, kasabadaki kötülükleri olan insanların başına yıldırımlar göndermek için güçlü bir kurban arayışına girmiştir.

Esther, bir gün kasabada kurban aramak için çıkarken, kasabada yaşayan küçük bir çocuğa rastlar. Çocuk, kurban arama çabalarını görmüş ve Esther'e yardım etmek istemiştir. Esther, çocuğun yardımına kabul eder ve onunla birlikte kasabaya gider. Burada, Esther kasabadaki insanların kötülüklerini önlemek için kurban olarak kurban koymaları için ona çok sayıda koyun verir.

Esther, kurbanları kasabada kurban koymak için kullanır ama insanların kötülüklerinden kurtulmak için yeterli değildir. Esther'in kurbanları kasabada etki etmeye başladığında, kasabanın kötülükleri kontrol altına alınmaya başlar. Ancak, Esther'in kurbanlarını kullanmasının bir başka sonucu da ortaya çıkar. Bir gün, kasabada birkaç kötü adam, Esther'in kurban koyduğu yerde koyunları öldürmeyi planlamıştır. Esther, kötü adamların planlarını bozmak için kendine koyunları korumak için mücadele etmek zorundadır. Sonunda, Esther kötü adamları durdurur ve kasabada çoğu kötülüklerin önlenmesine yardımcı olur.

Her Kill Goats, insanların kötülüklerini önlemek için savaşmak zorunda kalıp, kurbanlarının gücüne güvenmek zorunda kalışının konu edildiği bir filmdir. Esther, kasabada kötülükleri yok etmek için yaptıkları her şeyi riske atmış ve kendi hayatını riske atmıştır. Bu film, kötülükleri etkisiz hale getirmek için cesaretin önemini vurgulamaktadır.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?