Kimi (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı

Kimi (2022) izle

Kimi 2022 Filmi Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: Amygdala adlı bir teknoloji şirketinin CEO'su Bradley Hasling, şirketin yeni ürünü Kimi hakkında bir röportaj verir ve Kimi, cihazın arama algoritmasını geliştirmek için tartışmalı bir şekilde insan izlemeyi kullanan akıllı bir konuşmacıdır. Amigdala aynı zamanda Hasling'e servet kazandıracak bir halka arzı gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Angela Childs ise Amygdala şirketinde çalışan ve pandemi nedeniyle evden çalışan ve Kimi cihazlarından gelen veri akışlarını izleyip yazılımda düzeltmeler yapan bir çalışandır. Ayrıca Angela pandemi nedeniyle kaygı ve agorafobiden muzdariptir.

Kimi türkçe dublaj izle Pandemi döneminde Angela’nın ilk insan teması ise karşı apartmandan komşusu Terry ile olmuştur. Angela bir gün evde çalışırken bir cinsel saldırıyı yakaladığı anlaşılan bir kayıt alır. İş arkadaşı Darius'un yardımıyla, Samantha adında bir kadın olan hesap sahibinin bilgilerine erişir. Daha fazla kayıt, saldırının failinin Brad adlı bir kişi olduğunu ve daha sonra Samantha'yı öldürdüğünü göstermektedir. Brad ise Rivas adlı bir tetikçiden cinayet emrini veren Bradley Hasling'in kendisi olduğu ortaya çıkartır. Angela bu kayıtları usb cihazına yükler ve olayı Natalie Chowdhury'ye yönlendiren amirine rapor eder.

Kimi türkçe altyazılı izle Bir süre sonra Angela, telefonla Dr. Chowdhury'ye ulaşmaya çalışır, ancak FBI'ın dava hakkında bilgilendirileceği vaadiyle ofisine gelmeye ikna olur. Ofiste, Dr. Chowdhury yetkililerle iletişim kurmakta çekingen görünüp önceki akıl sağlığı iznine atıfta bulununca Angela rahatsız olur. FBI ile bağlantı kurulmasını beklerken, Darius'tan birisinin Samantha'nın ses kayıtlarını Amygdala sunucularından sildiğine dair bir haber alır ve kısa bir süre sonra iki bilinmeyen adamın ofise girdiğini görür. Rivas ve suç ortakları tarafından cep telefonu aracılığıyla izlenirken, yakındaki FBI saha ofisine doğru yaya olarak kaçar. oyuncu kadrosu: Zoë Kravitz, Erika Christensen, Rita Wilson gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast Aklınıza ne geliyorsa Hepsi filmci Abi de mevcut..

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kimi

  Senaryo:

  David Koepp

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?