Koloni – The Colony
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 12 Görüntülenme

Koloni – The Colony

The Colony, 2021 yapımı post-apokaliptik bir bilim kurgu filmidir. Filmin konusu, 2050'lerde dünya çapında bir virüs salgını nedeniyle insanlığın çoğunluğunun ölümüne neden olan bir küresel kıtlık nedeniyle, bir grup insan tarafından kurulan umut ve sürvivorluk arayışını konu almaktadır.

Bir grup insan, salgından kaçmak için büyük küçük koloniler kurarak, güvenli bir alana yerleşmeyi başarmıştır. Bu koloniler arasında, 'The Colony' adında bir araya gelen insanların yaşadığı bir yer vardır. Yaşamlarını sürdürmek için, çoğu zaman kendilerine karşı olan ve onları öldürmeyi amaçlayan diğer kolonilerden korumak için her türlü savaşa, savaş teknolojilerine ve çevre şartlarına karşı dayanıklı olmak zorundadırlar.

The Colony, insanlığın küresel kıtlıkla karşı karşıya kaldığı küresel kıtlık sonrası dünyada, insanlığın özgürlüklerini, insani değerlerini ve özgür iradelerini koruyabilecek bir umut arayışını akıcı bir biçimde anlatmaktadır. Filmin ana kahramanları, kolonideki insanların yaşamlarını sürdürmek için gösterdikleri çabaların, küresel kıtlık sonrası dünyanın kalan insanlarının ne kadar büyük bir cesaret gerektirdiğini göstermektedir. Filmin temel mesajı ise, yaşam mücadelesinde başarıya ulaşmak için her zaman kararlılık, özgür irade ve insani değerlerin korunması gerektiğidir.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Colony

  Yayın Tarihi:

  27 Ağustos 2021

  Senaryo:

  Tim Fehlbaum, Mariko Minoguchi, Jo Rogers

  Ödüller:

  10 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?