Korkuyorum
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8 Görüntülenme

Korkuyorum

Korkuyorum Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Korkuyorum; gizem, korku ve gerilim dolu bir filmdir. Filmin başrolünde bir baba olan Edward Norton oynuyor. Edward, evleneceği kadının ve oğlu ile birlikte ev kiralamak için küçük bir kasabaya taşınmıştır. Kasabada ev sahipleri tarafından karşılanırlar. Fakat ev sahipleri kendilerini garip ve sinir bozucu davranışlar sergiliyorlar.

Edward ve ailesi çok kısa sürede kasabada garip şeyleri anlamaya başlarlar. Kasabada korkunç bir gizem vardır. Sessizlik, güneş hiç batmaz. Gecelerde gürültüler, garip sesler ve kesik kesik konuşmalar duyulur. Yerel halkın herkesi uyarmasına rağmen Edward ve ailesi evde kalmaya karar verirler.

Günler geçtikçe Edward ve ailesi kasabada olan gizemli olaylarla başa çıkmak için mücadele ediyorlar. Çok geçmeden, Edward ve ailesi odalarında garip olaylar yaşamaya başlarlar. Sırlar açığa çıkar ve Edward ve ailesi kasabada karanlık bir gizemin içinde kendilerini bulurlar. Korkuyorum, Edward ve ailesinin bu kasabadaki gizemi çözme mücadelesi ve kötü bir sürprizle karşılaşma riskiyle dolu bir filmdir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?