Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid

Küçük Deniz Kızı - The Little Mermaid izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

The Little Mermaid, Disney tarafından çizgi film olarak yapılan ve Andersen'in masalından uyarlanan 2023 yapımı bir filmin konusu.

Bu filmin konusu Ariel adında bir deniz prensesi hakkında. Ariel, denizlerin derinliklerinde yaşayan deniz kabilelerinin üyesidir. Güzel görünüşü ve aşırı meraklı kişiliğiyle, Ariel her zaman hayallerini gerçekleştirmek ister.

Bir gün, Ariel kendini yüzeyde yaşayan insanların ülkesine götüren bir yolculuğa çıkar. Orada insanların sergilediği eğlenceleri, müzikleri ve balolarını izler. O daha önce hiç görmediği şeyler olduğunda çok heyecanlanır ve o andan itibaren Ariel insanlarla yaşamayı çok ister.

Bunda Ariel'in en yakın arkadaşı olan Flounder ile yardımıyla, Ariel denizi terk ederek insanların ülkesine girer. Gittiği yerde insanların ülkesinde yaşamaya karar verir.

Ariel denizlerden insanların ülkesine gittiğinde, hayatının aşkına bir erkek ile tanışır. Adamın adı Eric ve Ariel onunla aşık olur.

Ariel bir insan olarak yaşamaya karar verir ve denizleri terk eder. Ancak, bu sırada Ariel'in babası, deniz tanrısı Triton tarafından yakalandı ve Ariel'e insan olmaması için bir ceza verildi.

Ariel umutsuzluğa kapılır ve kendini denizlerin derinliklerine gömüp gidecek kadar üzülür. Ancak, babasının cezasını geri almak için yardım arar.

Ariel'in arkadaşı olan bir sihirbaz, Ariel'e bir masal gerçekleştirme teklifinde bulunur ve bu teklifle insan haline gelmesini sağlar. Ancak, bu masalın kendisine karşılık gelmesi gereken bir bedel vardır. Ariel'in masalının şartlarını kabul etmesi gerekiyor.

Bu masalın sonunda, Ariel, Eric ile evlenip denizlerden insanların ülkesine kalmasını sağlamış olur. Ariel masalının sonunda masalının bedelini ödemiş olur ve denizlerden insanların ülkesine kalmaya izin almış olur.

The Little Mermaid, Disney tarafından yapılan ve Andersen'in masalından uyarlanan 2023 yapımı bir film olarak Ariel'in denizleri terk ederek insanların ülkesine girmesini ve büyük bir bedel ödemek zorunda kalarak masalının sonunda aşkını ve denizlerden insanların ülkesine kalmayı kazanmasını konu ediniyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Little Mermaid

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2023

  Senaryo:

  David Magee, Hans Christian Andersen, John Musker

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?