Moonfall (2022) izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 6 Yorum 3 Görüntülenme

Moonfall (2022) izle

Moonfall 2022 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD Tek Parça izle indir seyret filmin konusu hakkında: Gecemizi aydınlatan ve dünyadaki gelgit olaylarına sebep olan dünyamızın uydusu olan ay, bir gün sebebi bilinmeyen gizemli bir güç tarafından yörüngesinden çıkartılır. Ayın yörüngeden çıkması ise kısa bir süre sonra Dünya ile çarpışacağı ve yaşamı sonlandıracağı anlamına gelmektedir. Moonfall Türkçe Dublaj izle Kıyamet günü gelmeden ve dünya yok olmadan birkaç hafta önce ise eski bir astronot olan ve şu an NASA’nın yöneticisi olan Jo Fowler, dünyayı kurtarmanın anahtarına sahip olduğumuzu düşünmektedir.

Moonfall filminde, Jo Fowler’a inanan insan sayısı çok az olmakla beraber, ona destek veren sadece eski bir astronot olan ve daha önce birlikte çalıştıkları Brian Harper ve bir komplo teorisyeni KC Houseman isimleridir. Bu üç kahraman ile beraberindeki birkaç astronot geride tüm sevdiklerini bırakarak, dünyayı kurtarmaya karar verirler ve kendilerini bu görev için feda ederek uzağa imkansız bir göreve giderler. Ancak Ay’a uzaya çıktıklarında yüzyıllardır tünm insanlığın inandığı bir şeyin gerçek olmadığını ve Ayımızın gerçekten dünyanın uydusu olmadığını ve çok tehlikeli başka bir varlık olduğunu keşfederler.

Bu zamana kadar insanlara anlatılanların yalan olduğu ve yıllar önce aya giden astronotların aslında orada başka bir şey buldukları ve insanlardan gizledikleri şeyin, dünyanın sonunu getireceğini kimse tahmin etmemiştir. Kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı ve dünyanın sonu temalı filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir filmdir. Oyuncu kadrosu: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley gibi isimler yer almaktadır. Filmin fragmanı, imdb, ekşi, trailer, cast, MUBI, vizyon tarihi, ne zaman yayınlanacak gibi sorularınızın cevabını buradan bulabileceksiniz.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Moonfall

  Senaryo:

  Spenser Cohen, Roland Emmerich, Harald Kloser

  Yorumlar (6)