Münih: Savaş Yaklaşıyor izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Münih: Savaş Yaklaşıyor izle

Münih: Savaş Yaklaşıyor (Munich: The Edge of War) 2022 netflix'de yayınlanan 1080p Türkçe Dubalj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret filmin konusu hakkında: Adolf Hitler'in Çekoslovakya'ya saldırı emri verdiği 1938 yılında geçmektedir. Bu karmaşada İngiltere Başbakanı Neville Chamberlain ise çatışmaya barışçıl bir çözüm aramaktadır. Aynı zamanda iki genç diplomat, Chamberlain'in dikkatini oyunun kurallarını değiştirebilecek önemli bir belgeye çekmeye çalışır.

Münih: Savaş Yaklaşıyor türkçe altyazılı izle Oxford öğrencileri Paul, Hugh'un yakın arkadaşı olan bir Alman değişim öğrencisidir. Birkaç yıl sonra Hugh şimdi Başbakan Neville Chamberlain'in ofisinde memur olarak çalışmaktadır. Paul ise Almanya Dışişleri Bakanlığı'nda çalışırken gizlice Adolf Hitler'e karşı büyüyen direnişin bir parçasıdır. Hitler, Çekoslovakya'ya saldırma niyetini açıkladıktan sonra, Fransa ve Büyük Britanya'yı harekete geçmeye zorlar. Ancak, halkının savaştan ve acı çekmesinden kaçınmak isteyen Chamberlain, Hitler ile barışçıl görüşmeler yapmaya karar verir. Chamberlain, Benito Mussolini'nin yardımıyla Hitler ve Fransa Başbakanı ile bir görüşme düzenler. Hitler'in barış görüşmelerini kabul etmesi, direnişin diktatörü liderlik pozisyonundan uzaklaştırma planlarını engeller.

Münih: Savaş Yaklaşıyor türkçe dublaj izle Bununla birlikte ortağı Helen Winter, Hitler'in Avrupa'yı ele geçirme konusundaki iddialı planının ayrıntılarını içeren bir belgeyi ortaya çıkarınca bu durum Paul için yeni bir umut olur. Belge, Hitler'in tüm Avrupa'ya karşı saldırgan eylemlerde bulunma niyetinde olduğu için barış müzakerelerinin bir düzmece olduğunun kanıtıdır. Paul, Münih'teki Barış Zirvesi'nde belgeyi Chamberlain’e vermeyi düşünür. Hugh ise Paul'ün isteği üzerine İngiltere Başbakanı'na Münih'e kadar eşlik eden ekibe katılır. Paul yakalanmaktan kıl payı kurtulduktan sonra Hugh ile buluşur ve belgeyi paylaşır.

Zirvede, Hitler sadece bir zamanlar Almanya'ya ait olan toprakları istediğini iddia eder ve diğer liderler Hitler'in taleplerini kabul ederler. Almanya'nın Sudetenland'ı işgal etmesine izin verilir ve anlaşma ertesi gün imzalanacağı için, Paul ve Hugh Chamberlain ile konuşmalı ve onu imzalamamaya ikna etmelidir. oyuncu kadrosu: George MacKay, Jannis Niewöhner, Jeremy Irons gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast Aklınıza ne geliyorsa Hepsi filmci Abi de mevcut..

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Munich: The Edge of War

  Senaryo:

  Robert Harris, Ben Power

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?