Prey 2022 Korku Filmi izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 181 Görüntülenme

Prey 2022 Korku Filmi izle

Prey 2022 korku - bilimkurgu filmi 1080P türkçe dublaj ve altyazılı full hd kalitede tek parça 4k izle Prey Thomas Sieben’ın hem yönetmen hem de yazar koltuğunda yer aldığı, oyuncu kadrosunda David Kross, Hanno Koffler ve Maria Ehrich gibi isimlerin yer aldığı, 5.9 IMDB puanına sahip, macera, dram ve gerilim kategorilerinde yer alan, 10 Eylül 2021 tarihinde Türkiye'de gösterime giren, Netflix yapımı olan Prey filminde şehrin hengamesinden biraz olsun uzaklaşıp doğada yürüyüş yapmak isteyen beş arkadaşın gizemli bir tetikçi tarafından av haline gelmeleri ve kendilerini bu gizemli tetikçiden korumaya çalışmalarının konu alındığı bir filmdir. Prey 2022 filmi ful hd izle Bu filmi sitemizde Av Günü ismi ile Türkçe Dublajlı haliyle izleyebilir ve isterseniz filmi 4k formata bile yükseltebilirsiniz.

Prey türkçe dublaj filmi izle Roman (David Kross) bekârlığa veda partisi düzenlediği hafta sonunda, erkek kardeşi Albert (Hanno Koffler) ve arkadaşları vahşi doğada yürüyüşe çıkarlar. Roman ve beraberindeki arkadaş grubu yakınlarda silah sesleri duyarlar ancak bu sesleri ormandaki avcılara bağlarlar ama maalesef gizemli bir tetikçinin avına düştüklerini anladıklarında kendilerini çok geçmeden hayatta kalmak için umutsuz bir çaba içinde bulurlar. Gizemli avcı, bekârlığa veda partisi için erkek erkeğe doğa yürüyüşüne çıkan bu genç erkek grubunu kendisine av bilir. Böylece gizemli avcımızın beş avı kendilerini kimin, neden ve nerede kovaladığını bilmeden canlarını kurtarmak namına ormanda kaçışmaya başlarlar.

Prey türkçe altyazılı film izle Acaba bu kovalamaca nereye kadar devam edecekti? Gizemli avcı kimdi? Bu gençlerle derdi neydi? Onları korkutmak ve biraz eğlenmek mi? Yoksa onları gerçekten öldürmek ve belki de yemek miydi? Sadece erkek erkeğe bir hafta sonu geçirmek isteyen Roman, kardeşi Albert ve genç arkadaşları sağ salim evlerine dönebilecekler miydi? Gizemli ve fanatik avcı böyle bir şeye müsaade eder miydi? Çünkü gizemli avcının bu ormanı sadece bir gezi ve kafa dağıtmak için gelen genç erkek grubundan çok daha iyi bildiği ortadaydı. Yoksa her şey kız tarafının hazırladığı bir eşek şakasından mı ibaretti? Koca ormanda bu genç erkek grubu ve gizemli avcıdan başka kimse yok muydu? Neden kimse yardımlarına gelmiyor ya da polise haber etmiyordu?

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Prey

  Yayın Tarihi:

  05 Ağustos 2022

  Senaryo:

  Patrick Aison

  Yorumlar (1)