Redeeming Love izle (2022)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Redeeming Love izle (2022)

Redeeming Love 2022 Filmi Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: henüz sekiz yaşında fuhuş bataklığına sürüklenen Angel, yaşadığı şehirden ve kendinden nefret ederek bir şekilde hayatta kalmayı başarır. Michael Hosea ile evlenmesi emredildiğinde ona itaat eder, ancak bu emir onun için tahmin ettiğinden daha zorlu olur. Angel, fuhuş için satılmadan önce, sadece erkeklerin reddedildiğini biliyordur. Çocukken babasın Alex Stanford'un kendisi için doğmaması gerektiğini söylediğini duyar. Ardından babasının evli olduğunu ve annesi Mae'nin hem metresi olduğunu öğrenir.

Redeeming Love türkçe dublaj izle Angel on sekiz yaşına geldiğinde, erkekler ve onlara istediklerini nasıl verecekleri hakkında her şeyi bildiğini düşünür. Bir gece, müşterilerinden biri babasıdır ve annesine nasıl davrandığı için onu cezalandırmak için bilerek onunla seks yapar. Babası onu tanımaz ama ertesi sabah öğrendiğinde intihar eder. Michael odasına girip onunla evlenmek istediğini söylediğinde, hazırlıksız yakalanır, ancak ona karşı biraz mesafeli davranır. Redeeming Love türkçe izle Sonrasında ise çok kötü dövüldükten sonra evlenmeyi kabul eder ve onu sağlığına kavuştururken onunla birlikte ayrılmayı kabul eder. Michael, onu karısı olarak sevdiğini iddia eder ve onunla seks yapmayı reddettiği için onu şaşırtmaya devam eder.

Redeeming Love türkçe altyazılı izle Michael, Angel'ın tanıdığı tüm erkeklerden farklıdır ve bu da onu şaşırtmaya devam eder, ancak ona güvenme konusunda kararsızdır. Angel evden kaçar ve Michael'ın geçmişinden dolayı ondan nefret eden kayınbiraderi Paul ile biraz gezer. Yolculuk için ödemeyi ise Paul ile seks yapar öder. Angel şehre geri döndüğünde tekrar fuhuşa zorlanır, ancak artık uzak durmanın daha zor olduğunu fark eder. Michael geneleve gelip onu tekrar evine götürür ve onu affeder. Angel, Michael'a geçmişi hakkındaki gerçekleri itiraf eder ve tekrar kaçmayacağına söz verir. Ancak Angel ona aşık olmaktan korkar, çünkü aşkın annesine yaptıklarını hatırlar. oyuncu kadrosu: Abigail Cowen, Tom Lewis, Eric Dane gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast Aklınıza ne geliyorsa Hepsi filmci Abi de mevcut..

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Redeeming Love

  Senaryo:

  Francine Rivers, D.J. Caruso

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?