Renfield
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 11 Görüntülenme

Renfield

Renfield Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Renfield, 2019’da çekilmiş bir gizem korku filmidir. İskoçya’da geçen film, çok eski bir şatosu olan ve Oxford Üniversitesi’nden mezun olan bir genç kadın olan Dr. Emily Renfield’ın hikayesini anlatmaktadır.

Dr. Renfield, şatoya geri döndüğünde, yeni ve kötü niyetli bir kötülük ortaya çıkmaya başlar. Dr. Renfield, şatonun karanlık sırlarını çözmeye çalışırken, büyük tehlikelerle karşı karşıya kalır. Gizemli güçler, onu sürekli olarak takip eder ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmasına neden olur.

Dr. Renfield, şatoya geri döndükten sonra, ölmüş olan bir adamın arkasındaki sırrı açığa çıkarmak için kötülükle savaşmak zorunda kalır. Güçlerinin kaynağını araştırırken, çok eski ve gizemli bir tarih, onu daha da kötü şeylerin kapısına sürükler. İskoçyalıların mitolojisinden beslenen bu kötülükler, Dr. Renfield’ın çevresindeki her şeye saldırır.

Dr. Renfield, sonsuz bir kötülüğün arkasındaki sırrın peşine düşerken, şatodaki gizemli olayları ve gizemli güçleri çözmeye çalışır. Filmde, kötülüklerden kurtulmak ve şatonun sırrını çözmek için Dr. Renfield’ın çabaları anlatılmaktadır. Dr. Renfield, gizemli güçlerle savaşırken, kötülüklerin ve sırların karanlık köşelerinden çıkmasına izin vermeye çalışacaktır.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Renfield

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Ryan Ridley, Robert Kirkman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?