Sırtımdaki Bıçaklar (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Sırtımdaki Bıçaklar (2022) izle

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) 2022 Filmi Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: Aralık 2012'de, terör örgütü Da'irat al Salihoon'un dört üyesi al-Shabaab'ın parçalanmış bir grubu, Türk Hava Yolları'nın 127 sefer sayılı uçuşunu kaçırır. Viyana'ya indikten sonra uçağın kontrolünü ellerine alıyorlar ve yolcuları ve mürettebatı rehin alırlar. Sırtımdaki Bıçaklar türkçe altyazılı izle Teröristler, Avusturya ve Almanya'da hapsedilen beş al-Da'irat üyesinin serbest bırakılmasını talep ederler. Viyana'daki CIA istasyonu, yerel yetkililerin rehineleri kurtarmaya çalışmasına yardım eder, ancak teröristler sonunda uçaktaki 120 yolcuyu öldürür. CIA ise rehineleri kurtaramadığı için suçlanmaktadır.

2020 yılında ise uçak kaçırma sırasında Viyana istasyonunun bir parçası olan CIA ajanı Henry Pelham, istasyon şefi Victor Wallinger tarafından CIA içinde kurtarma çabalarını sabote eden bir köstebek olup olmadığını araştırma emri verdi. Wallinger, Pelham'a, CIA'in yakın zamanda, uçak kaçırma planının beyni olan ve istasyon içinden yardım aldığını itiraf eden ancak CIA'in gelişmiş sorgulama tekniklerinden öldüğünü itiraf eden İlyas Şişhani'yi yakaladığını söyler. Sırtımdaki Bıçaklar türkçe dublaj izle Bir isim ortaya koyamadan önce CIA, Shishani'ye inanmakta tereddüt edier, ancak uçağın kaçırıldığı güne ait, istasyonun ikinci komutanı Bill Compton'ın ofis telefonundan şüpheli bir arama yapıldığını gösteren telefon kayıtlarını bulurlar.

Wallinger, Pelham'a CIA içinde bir köstebek hakkında dava açmanın "utancından" kaçınması talimatını verir ve yeterli kanıt elde ettikten sonra köstebeği öldürmesi gerektiğini ima eder. oyuncu kadrosu: Chris Pine, Thandiwe Newton, Laurence Fishburne gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast Aklınıza ne geliyorsa Hepsi filmci Abi de mevcut..

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  All the Old Knives

  Senaryo:

  Olen Steinhauer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?