Three Thousand Years of Longing – Üç Bin Yıllık Bekleyiş
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 13 Görüntülenme

Three Thousand Years of Longing – Üç Bin Yıllık Bekleyiş

3000 Yıl Aşk Arayışı, George Miller tarafından yönetilen ve Tilda Swinton, Idris Elba, Chloe Sevigny, Douglas Hodge, Ray McKinnon ve Maxine Peake'in başrollerini üstlendiği bir romantik dram filmidir. Birbirlerine hayran olan farklı iki insan arasındaki çekim ve kaderin şaşırtıcı bir öyküsünü anlatır.

Film, yaratıcılık arayışı ve iki insan arasındaki karmaşık ilişkileri konu alıyor. Zaman ve uzay arasında bir yolculuğu anlatan film, Tilda Swinton'un canlandırdığı bir İngiliz halk bilimci ve Idris Elba'nın canlandırdığı bir Arap ustasının kesişen hikayelerini konu alıyor.

Halk bilimci, yıllar önce dünyaya getirdiği yüzyıllar boyunca hayal ettiği gezegene ulaşmak için küçük bir köye gider. Burada, kendisiyle aynı gezegene ulaşmayı arzulayan ustasına rastlar. İkili arasındaki çekim, çok gizemli bir maceraya dönüşür. İkili, çarpıcı ve birbirlerini tamamlayan dünyalar arasında bir maceraya çıkarak, kaderin tuzaklarından ve deneyimlerinden öğrenerek, büyük bir hayallerini gerçeğe dönüştürmeye çalışır.

Film, özgür iradenin gücünü, sevginin kudretini ve yaşama tutkunluğunu insanların şaşırtıcı hikayelerinden alıyor. 3000 Yıl Aşk Arayışı, izleyiciyi bir maceraya çekerek, ikili arasındaki çekimin sınırlarını zorlayan etkileyici bir öykü sunuyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Three Thousand Years of Longing

  Yayın Tarihi:

  26 Ağustos 2022

  Senaryo:

  George Miller, Augusta Gore, A.S. Byatt

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?