Tu Jhoothi Main Makkaar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 10 Görüntülenme

Tu Jhoothi Main Makkaar

Tu Jhoothi Main Makkaar Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Tu Jhoothi Main Makkaar adlı filmin konusu, Hindistan'da yaşayan genç Chotu adındaki bir çocuğun, ailenin baskısı altında hayatındaki amacını ararken yaşadıklarını konu alıyor. Chotu, ailesinin beklentilerine uymayarak meslek seçmek istiyor. Ancak onun ailesi, oğullarının çok geçmeden evlenmesini bekliyor. Chotu'nun karşı çıkması, onu ailesinden uzaklaştırıyor.

Chotu, bir gün nüfus cüzdanını kaybeder ve bu durumda oluşan karmaşadan sonra, kendisine ilginç bir iş teklif edilir. Günlük işlerde çalışmak için Chotu'ya teklif edilen bu iş, onu biraz para kazanmak için harekete geçmeye zorluyor. Chotu, bu işi kabul ederek, ailenin beklentilerine karşı bir direniş ortaya koyuyor.

Chotu, bu işin yanı sıra, ailenin baskısından kaçarak, kendisine yeni bir hayat arıyor. İş arkadaşları ve kendisini destekleyen arkadaşları sayesinde, Chotu'nun kendi hayatını kontrol etmeyi öğrenme süreci başlıyor.

Chotu, kendi hayatını kontrol edebildiği sürece, hayatındaki amacını aramaya devam ediyor. Sürekli olarak çevresinde olup bitenleri dikkatle inceleyerek, Chotu, ailesinin beklentileriyle uyuşmayan bir meslek seçiyor. Chotu, sonunda kendi hayatının kontrolünü ele alıyor ve ailesinin beklentilerini reddediyor.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)