Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.1 IMDB Puanı 22 Görüntülenme

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey, Christopher Robin ve arkadaşlarının gerçek hayatta olmayan maceralarının kalbinde, tatlı ve sevimli bir öyküsünün geçtiği bir animasyon filmidir. Bu film, Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının, sihirli ormanlarındaki hayallerinden ve karışık aşklarından ilham alan, sonsuz bir seyahate çıkmalarına odaklanıyor.

Başlangıçta, Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının sihirli ormanlarındaki günlük hayatlarının sıkıcılığının kendilerini bunalttığını görmekteyiz. Bir gün, onların günlük hayatlarının dışında bir maceraya çıkmak için mükemmel bir fırsat ortaya çıkar. Bu fırsat, onları, arkadaşlarının kötülüğüne ve ihanetine karşı karşıya kalan küçük bir kasabanın ormanına ve oradan geçen bir nehir yolculuğuna götürür.

Bu nehir yolculuğu, çok sayıda tehlikeli küçük mücadeleye ve kötülüklerle dolu bir çatışmaya yol açar. Bu mücadeleler her zaman kolay değildir ve çok zorluklarla doludur. Ancak, bu mücadeleler, arkadaşlarının ihanetinden kurtulmak ve kötülüğün ağından kurtulmak için Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının birlikte çalışmasını gerektirir.

En sonunda, arkadaşlarının kötülüğünü yenmeyi başarmalarıyla, ormandaki maceralarının büyük bir başarı ile sonuçlanmasını görmekteyiz. Sonunda, arkadaşlarının kötülüğünün üstesinden gelmeleri ve nehir yolculuğu boyunca yaşadıkları maceralere göz atmalarıyla, Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının sonsuz bir seyahate çıkmalarından çok daha fazlasını elde etmiş olurlar.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Winnie the Pooh: Blood and Honey

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Rhys Frake-Waterfield

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?