Yaksha: Acımak Yok (2022) Netflix izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Yaksha: Acımak Yok (2022) Netflix izle

Yaksha: Acımak Yok (Yaksha: Ruthless Operations) 2022 Netflix Kore Filmi Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: bir kişinin bir arabada oturan birkaç adama bir depolama cihazı vermesiyle açılıyor. Tam o sırada kimliği belirsiz bir kişi bölgeye atladı ve aracını kasıtlı olarak diğer araca çarpar. Ancak bu adamların neyin peşinde olduğunu belli değildir. Daha sonra, Seul'deki savcılar tarafından yasal bir soruşturma yürütülürken dört yıl ileriye gidiyor. Söz konusu kişi, Sang-In grubunun başkanı Bay Lee idi. Savcılık, şirketinin hisse manipülasyonu ve rüşvetle karıştığına inanıyordu.

Yaksha: Acımak Yok türkçe altyazılı izle Bay Lee ise nüfuzlu bir adamdır ve kimse ona karşı suçlamada bulunmaya cesaret edemez. Ama Han Ji-Hoon onun peşini bırakmaz. Onun için bu çok basitti: Eğer bir suç işlediyseniz, toplumdaki statükonuz ne olursa olsun bunun cezasını çekmeniz gerekir. Han Ji-Hoon'un bir kuralı vardı. Adalete ulaşmak için adil bir yol izlemenin şart olduğuna inanıyordu. Yaksha: Ruthless Operations altyazılı izle filminde ona göre, gerçeği ortaya çıkarmak için haksız araç ve yöntemler kullanılır uygulanmaz adaletin özü yok edildi. Müfettişleri, Sang-in grubunun ofisine yasadışı bir şekilde girmişlerdi ve Han Ji-Hoon, gerçeği gizlemenin kendi açısından doğru olmadığını düşünür. Bay Lee serbest bırakılır ve Han Ji-Hoon, yasal destek bölümünde Ulusal İstihbarat Servislerine (NIS) indirilir. NIS bir devlet kurumuydu ve orada çok fazla iş yoktu. Ajansın müdürü Yeom Jeong Won, Han Ji-Hoon'dan üstün olan Savcı Park ile görüşmeye geldi.

Yaksha: Acımak Yok türkçe dublaj izle onu eski durumuna döndürmek için gelmişti ama Bay Park'ın başka planları vardı. İşin zorlu yanını seviyordu ve bakması gereken bir ailesi vardı, bu yüzden gitmek konusunda isteksizdi. Han Ji-Hoon, rütbesinden düştükten sonra umutsuzca merdiveni tırmanmak istediği için gönüllü olur. Han Ji-Hoon, Doğu Asya'nın Kuzey Kore üzerindeki güç mücadelesinin merkezi olan Shenyang'a gönderildi. Her iki kişiden birinin gizli ajan olduğu bir savaş alanıydı. Bölgede meydana gelen birçok faaliyet, uçucu doğası nedeniyle gizli tutuldu. Güney Kore, gizli görevler yürüten siyah ekipleri görevlendirdi. Bir süre boyunca, Shenyang'da meydana gelen faaliyetleri gözden kaçırmak ve onları herhangi bir iç incelemeye tabi tutmamak bir alışkanlık haline geldi. Yönetmen, Han Ji-Hoon'a, faaliyetleri gözden geçirmek ve işlerin nasıl yapıldığına dair belirli bir düzen ve şeffaflık getirmek için oraya gönderildiğini söyler.

Han Ji-Hoon, Shenyang'a ulaştı ve alıştığı nezaketin burada geçerli olmadığını fark etti. Kasabanın göbeğinde gerçekleşen topyekün bir savaş vardı. Baskı için savaşan Japonlar, Kuzey Koreliler ve Güney Koreliler vardı. Full HD izleyebileceğiniz Yaksha filminde Han Ji-Hoon, şube müdürü Ji Kang-in, yani Yaksha ile tanışır. Adamın sabırlı bir yüzü vardı ve saatli bir bombadan farksızdı. Peşinde korkusuz ve kararsızdı. Han Ji-Hoon, Japon ve Güney Kore takımları arasında kanlı bir karşılaşmayla sona erer. Ne için savaştıklarını anlamıyor. Daha sonra, Güney Kore siyah takımının bir üyesi onu yatıştırır. Dırdırcı savcıyı Güney Kore'ye göndermek için bir tuzak kurmuşlardı. Han Ji-Hoon uyandığında ve kendini bir genelevde bulduğunda, hala kendi ulusundan birinin ona bunu neden yaptığını anlayamaz. Bir şekilde tuzaktan kurtulur ve şube müdürü Kang-in ile bir kez daha tanışır. Bu sefer Yaksha, Han Ji-Hoon'un tüm durumu anlamasını sağlar ve ona güvenme şansını yakalar. oyuncu kadrosu: Sol Kyung-gu, Park Hae-soo, Hiroyuki Ikeuchi gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast Aklınıza ne geliyorsa Hepsi filmci Abi de mevcut..

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Yaksha: Ruthless Operations

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?