Yaşamak İçin Oyna – Choose or Die (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Yaşamak İçin Oyna – Choose or Die (2022) izle

Yaşamak İçin Oyna - Choose or Die 2022 netflix'de yayınlanan Türkçe dublaj altyazılı 720p,1080p, Kalitede kesintisiz izle filmin konusu hakkında: film 80'ler ve 90'lardan eski tarz video oyunları ve diğer popüler kültür hatıralarını toplamaya hevesli, orta yaşlı zengin bir adam olan Hal'in evinde açılıyor. Bir gece, 1984'te "Curs>r" adlı bir oyundan bulduğu eski bir kaseti açar. Oyun, Hal'e "değerli bir kadehi" ele geçirme veya yok sayma seçeneği sunduğundan, ilk başta metin tabanlı bir rol yapma macerası gibi görünüyor.

Choose or Die türkçe dublaj izle Hal ilgisizce bira şişesini alır ve bir yudum alır ve oyunun otomatik olarak ele geçirme seçeneğini seçtiğini görür. Bunu birkaç etkileşim daha takip eder ve Hal, oyunun bir şekilde gerçeklikle bağlantılı olduğunu fark eder. Tehditkar yeşil metin aniden ondan “dili” veya “kulakları” arasında seçim yapmasını ister ve Hal'i bir seçim yapmaya zorlar. Adam daha sonra, karısının oğlunun dilini kestiğini, kendi seçimiyle değil de, sanki kendi seçimi onu bunu yapmaya zorlamış gibi görünce dehşete düşer. Oyun daha sonra Hal'e işkence etmeye devam ediyor, kararlar almasını sağlıyor ve her zaman ya seçeceğini ya da öleceğini iddia ediyor. Üç ay sonra Yaşamak İçin Oyna izle filminde, genç bir üniversite öğrencisi olan Kayla, hasta bir annesiyle geçimini sağlamakta zorlanır ve Kısmet adlı bir şirkette temizlikçi olarak çalışır.

Choose or Die türkçe altyazılı izle Bilgisayarlarla ilgili her şeye kendini fazlasıyla adamış ve aynı zamanda onunla romantik bir şekilde ilgilenen genç bir yetişkin olan Isaac ile arkadaştır. Kayla, bir evin temizliğinden çıkan eski hırdavat molozlarının arasında, kapağında 125.000 dolarlık ödülün yazılı olduğu aynı oyunun eski bir kaseti olan “Curs>r” bulur. Verilen numarayı arayan ikili, paranın talep edilmediğini öğrenir ve kendileri için bir denemeye karar verirler. O gece saat ikide Kayla, Isaac'in gelmemesine rağmen yerel bir kafede maçı başlatır. O da oyunun gerçekliğin kontrolünde olduğunu fark eder ve daha sonra garsonun sürekli bardakları kırmasını sağlamak ile durup temizlik yapmak arasında seçim yapmak zorunda kalır. Dizüstü bilgisayarını kapatmaya çalışır, ancak yıllar önce boğulup ölen erkek kardeşiyle birlikte hızla başka bir dünyaya transfer olur ve tekrar açmak zorunda kalır.

Choose or Die full hd izle Daha sonra garsonu temizlemeyi seçer ve garsonun vücudu kendini kırık cam parçalarını ağzına sokmaya zorlar ve sonunda kan kaybından ölürken dehşete düşerek orada durur. Kayla'nın dizüstü bilgisayarındaki oyun ekranında ilk aşamayı başarıyla tamamladığı ve ertesi gün aynı saatte oyunun devam edeceği yazıyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Choose or Die

  Senaryo:

  Simon Allen, Toby Meakins, Matthew James Wilkinson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?