About My Father
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
13 Görüntülenme

About My Father

About My Father izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

My Father adlı film, baba ve kızı arasındaki ilişkiyi konu alıyor. Özellikle, küçük kızın babası hakkındaki hayalleriyle yaşadığı üzüntüyü anlatıyor. Küçük kız, babası hakkında çok az şey bilmektedir. O, babasının nerede yaşadığını, ne iş yaptığını ve ne zaman eve geleceğini bilmez.

Kızın babası, ülkesinin savaşından kaçmak için göç etmiştir. O küçük kızın da elinden çıkmıştır. Kızın tek izi, babası hakkındaki fotoğraflardır. Kız, babasının kim olduğunu öğrenmek için büyük bir çaba sarf eder.

Kızın babasının geçmişini ararken, duygusal ve fiziksel olarak zorlu bir yolculuğa çıkar. Kız, kendisini küçükken babasından uzaklaştıran savaşın ortasında, babasının gözünden hayatın çirkin gerçekliğini görür. Kız, babasının insanların sıkıntılarını gören, onlara yardım eden, özgürlükleri ve yaşamlarını savunan bir lider olduğunu anlar.

Kız, babası hakkındaki arayışını sürdürürken, kendi özgürlüğüne kavuşmasının yollarını arar. Kız, babasının kaderi ve onun yaşadığı savaş arasındaki bağlantıyı görebilecek kadar cesur olmaya öğrenir. Kız, babasını bulmak için büyük bir umutla kendisini hazırlar. Kız, babasının özgürlükleri savunan ve özgürlük için çabalayan bir insan olduğunu öğrenir.

Kız, babası hakkındaki arayışı sonunda onu bulur. Kız, babasının yaşadıklarını anlar ve kendi özgürlüğünün farkına varır. Kız, yaşadıklarının kendisini daha güçlü ve kararlı bir insan yaptığını anlar ve babası hakkında oluşturduğu hayallerin çoğunu gerçekleştirir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?