Adanış: Kutsal Kavga
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
5.1 IMDB Puanı 28 Yorum 123 Görüntülenme

Adanış: Kutsal Kavga

Adanış: Kutsal Kavga 2022 Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2022 Netflix Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret Adanış: Kutsal Kavga - Bir Destanın Doğuşu

İstanbul'un Fethi Sonrasında Yeni Bir Mücadele: "Adanış: Kutsal Kavga", İstanbul'un fethi sonrasında ortaya çıkan bir kutsal harita etrafında şekillenen bir destanı anlatıyor. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesiyle birlikte Türklerin eline geçen büyük bir sırrı korumak üzere bir araya gelen "Adanmışlar" adındaki grup, karşılarındaki karanlık güçlere karşı zorlu mücadelelere girişir.

Kutsal Haritanın Gücü: Hikaye, iki parçaya ayrılmış ve büyük bir öneme sahip olan kutsal harita etrafında dönüyor. Haritanın bir yarısı Adanmışlar tarafından korunmakta ve bu parçayı koruma görevi bu grup üyelerine düşmektedir. Diğer yarısı ise Julius Ailesi'nde bulunmaktadır. Bu iki grup arasında haritanın gücü üzerine büyük çekişmeler yaşanır.

Destanın Ana Teması: Film, büyük bir sırrı koruma göreviyle atanmış Adanmışlar'ın karşılarındaki karanlık güçlere karşı verdiği mücadeleyi temel alır. İki taraf arasındaki çatışma, destanın ana temasını oluştururken, kahramanlarımız ellerinde bulunan bu büyük sırrı korumak için her türlü zorluğa göğüs germek zorundadırlar.

Başrollerde İsmail Filiz ve Esra Bilgiç: Filmde, İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz ve Nevzat Yılmaz gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Oyuncuların performansları, destanın heyecanını ve duygusunu seyirciye başarıyla iletmeyi amaçlıyor.

Yönetmen ve Senaristin İmzası: Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğini üstlendiği ve senaristliğini Baki İlhan'ın yaptığı film, Türk dram ve aksiyon sinemasının önemli yapımlarından biri olarak 2022'de seyirciyle buluştu.

Destanın Ortaya Çıkışı: "Adanış: Kutsal Kavga", Türk sinemasında destanvari bir hikayenin doğuşuna tanıklık etmek isteyen izleyicilere büyük bir aksiyon ve duygu yüklü bir film deneyimi sunmayı hedefliyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Adanis: Kutsal Kavga

  Yayın Tarihi:

  11 Mart 2022

  Senaryo:

  Baki Ilhan

  Yorumlar (28)