Kandahar
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
105 Görüntülenme

Kandahar

Kandahar izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Kandahar, 2001 yılında İran-Afganistan sınırında geçen dramatik bir filmdir. Filmin konusu, bir Afgan kadının, savaşın ortasında kalan ailesinin ve ülkesinin kurtarılması için çabalarını konu alır.

Filmin baş karakteri, Afganistan'da savaşın ortasında kalan Nafas adında bir kadındır. Nafas, ülkesindeki savaşın çok kötü etkilerinin göz önüne alındığında, ailesinin Kandahar'da olduğunu öğrendiğinde, Afganistan'dan kaçıp ülkesine gidmeyi kararlaştırır. Nafas, ülkesine gidiş yolculuğunda, savaşın etkilerinin ülkesinin her yerinde olduğunu görür ve kendini bu savaşın karşısında savunmak zorunda kalır.

Tüm bu zorluklara rağmen, Nafas, ülkesine gidip ailesini kurtarmaya kararlıdır. Bu yolculukta, Nafas, savaşın kötü etkilerine karşı direnmeyi öğrenir; çoğunlukla başına gelenlerden öğrendiği çok şeyler, onu cesaretli ve dirençli bir insana dönüştürür.

Kandahar, savaşın acımasız gerçeklerini ve bir kadının direncinin gücünü sergileyen etkileyici bir filmdir. Nafas'ın çabası, Afganistan'ın savaşın etkilerini ülkesinden kurtarması ve ailesini kurtarması için bireysel bir direnç yolculuğu olarak sunulur. Film, duygusal bir şekilde gösterir ki, dış güçlerin alabildiğine ileri gittiği bir savaşın ortasında, bireylerin gücü, ülkelerin geleceğini değiştirebilir.

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?