Varisu
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 122 Görüntülenme

Varisu

Varisu, Hindistan yapımı korku gerilim filmi, kalbinizi kırıp harekete geçirecek. Film, 20 yaşındaki Varish ve annesi Tarana'nın hikayesini anlatıyor. Varish ve annesi, ölümün eşiğindeki Kolkata'daki eski evlerinden birine taşınıyor. Bu ev, her şeyi geride bırakıp, kötülüklerden etkilenmemiş bir köşeye taşınma hakkı veriyor. Ancak kötülük, onların evlerine sızmaya başladı.

Varish, evlerinde günlük olayların arkasındaki olağanüstü olayların farkına varmaya başladı. Yer altındaki büyük bir kötülükle karşı karşıya kaldıklarını keşfetti. Varish, evlerinde esrarengiz kötülüğün kaynağını ortaya çıkarmaya çalışırken, annesi onu destekliyor. Ancak bu olağanüstü kötülük, onların korkunç geçmişlerini ortaya çıkarıyor.

Varish, korkunç bir sırrı ortaya çıkarmak ve kötülüğü durdurmak için evlerinde kendini kötülükle savaşmak zorunda kalır. Bu ortaya çıkan kötülük, büyük bir korku ve gerilim içinde yaşamaya zorluyor. Varish, kötülüğü durdurmak için güçlerini ve cesaretini ölçmek zorunda kalıyor.

"Varish", korku ve gerilimin arasında geçen, kalbinizi kırıp harekete geçirecek bir hikâye. Film, çevresindeki kötülüğün farkına varan, cesur bir kadının macerasını anlatıyor. Varish, kötülüğü ortadan kaldırmak için gücünü ve cesaretini kullanırken, kendisini kötülükle savaşmak zorunda kalıyor. Filmde, kötülükle baş etme sürecinde Varish'in karanlık geçmişi ve korkunç gerçekleri, izleyiciyi sürükleyici bir hikâyeye alıyor.

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Varisu

  Yayın Tarihi:

  11 Ocak 2023

  Senaryo:

  Vamshi Paidipally, Hari, Ahishor Solomon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?