Air
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
22 Görüntülenme

Air

air izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Air 2023 adlı film, ortaöğrenim öğrencilerinden oluşan genç bir grup arkadaşın, havaalanındaki tatil seyahatleri sırasında başlarına gelen garip ve korkutucu olayları konu almaktadır. Grup, havaalanında bir havaalanında, çok farklı uçuş seçeneklerine sahip bir büyük uçak bulur. Uçuşun başlamasına çok az bir süre kalacakken, arkadaşların korkuları arttıkça, uçuşun başlamasıyla birlikte, gizemli olaylar başlar.

Grup, uçuş sırasında, kendilerinin dışında başka kişiler tarafından gözetleniyor gibi hisseder. Ancak olaylar kötüye giderken, arkadaşların korkuları artar ve havaalanındaki tüm güvenlik önlemlerini anlamlandırmak zorunda kalır. Grup, kendilerine bir görev verilmiş olabilir mi, görevleri ne olabilir ve bu görevleri tamamlamak için nasıl hareket edecekleri konusunda çok fazla araştırma yapmak zorunda kalır.

Grup, uçağın yolculuk sırasında meydana gelen olayları araştırmaya çalışırken, dahiyane bir bilgisayar sistemi tarafından kontrol edilen uçuşun arka planını ve gizemli tüm olayların arkasındaki güçleri ortaya çıkarmaya çalışır. Grup, bu süreçte karşılaştığı tehlikeleri aşmak ve gerçeğin arkasındaki güçleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmak zorunda kalır. Grup, çözümün ancak bir araya gelip havaalanındaki olayların arkasındaki güçleri ortaya çıkaracaklarını anlar ve arkadaşlarıyla birlikte uçuşun arka planına kadar havaalanında meydana gelen olayların arkasındaki güçlere karşı mücadele vermek için harekete geçer.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?