Knights of the Zodiac
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
20 Görüntülenme

Knights of the Zodiac

Knights of the Zodiac Yüksek kaizle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak litede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Kamuya açık olmayan bir hikaye, iki bin yıl önce, Athena ve Poseidon arasında yapılan bir anlaşma ile başlar. Anlaşma, iki kardeşin, Athena ve Poseidon'un, ölümlü dünyaya iki kutsal silah bırakmasını ve insanların bu silahları bulmasını kapsıyordu. Silahlar, güçlü bir güç olan Zodyak Silahlarıydı.

Anlaşmanın gereği olarak, insanlar bu silahları bulmalı ve bu silahları kullanarak güçlerini kontrol etmeliydi. Bunu yapmak için, Athena ve Poseidon tarafından seçilen 12 savaşçı tarafından oluşturulan Zodyak Korsanları örgütü kuruldu. Zodyak Korsanları, 12 Zodyak Silahlarının gücünü kullanarak kötülükleri ortadan kaldırmak için Küçük Athena adlı gizli bir cemiyet tarafından destekleniyordu.

Zodyak Korsanları, dünyayı kötülüklerden kurtarmak için, farklı bir dünyaya giderek 12 Zodyak Silahlarını aramaya başladılar. Sıradağı'ndaki gizemli mağaraları ararken, 12 Zodyak Silahlarının eşsiz gücünün farkına vardılar.

Ancak, 12 Zodyak Silahlarının gücünü kullanmak için, Zodyak Korsanları'nın ellerinden geçen her güçlü düşmanı yenmeleri gerekiyordu. Düşmanları, Siyah Şövalyeler adı verilen, Küçük Athena'nın kötü amaçlarını gerçekleştirmesine yardım eden güçlü düşmanlarıydı.

Zodyak Korsanları, Siyah Şövalyeler'i yenerek, 12 Zodyak Silahlarının gücünü kontrol etmeyi başardılar ve bu sayede, dünyayı kötülüklerden kurtardılar. Zodyak Korsanları, dünyanın kötülüklerden kurtarılması sayesinde, Athena ve Poseidon tarafından ödüllendirildi. Bu anımsatıcı öykü, Saint Seiya: Knights of the Zodiac olarak bilinen animasyon dizisi ve filmi ile dünyaya duyuruldu.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?