The Ritual Killer
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
26 Görüntülenme

The Ritual Killer

The Ritual Killer izle Türkçe dublaj tek parça 1080p izle Filmci Abi Farkıyla 2023 Sinema Filmini Full HD olarak Yüksek kalitede 4k keyfinde izle altyazılı 720p seyret

Ritual Killer, düşündürücü, korkutucu ve gerilim dolu bir korku filmidir. Film, küçük bir kasabada çalışan bir grup arkadaşın yaşadıklarını anlatıyor. Grup arkadaşları, kasaba sakinlerinin dört kurbanının kayboluşunu araştırırken, kasabadaki kasvetli bir ruh haline dönüşür.

Grup arkadaşları, kasabadaki korkunç bir gizemi açığa çıkarmaya çalışırken, bir ritual katliamla ilgili gerçekleri keşfederler. Gizemli bir suçlu, kasabanın insanlarının kurbanlarının katledilmesini öngörmekte ve kasabanın kötü bir kaderin içine çekmektedir.

Grup arkadaşları, kasabayı kötü kaderin kölesi olmaktan kurtarmak için sürükleyici ve çılgın görevler üstlenmek zorundadır. Grup arkadaşları, bu tehlikeli maceraya atılırken, kasabayı kasıp kavuran korku dalgasının kökenini ortaya çıkarmak için kafa yormak zorunda kalacaktır.

Ritual Killer, kasabanın kasvetli havasının etkileyici görüntüleriyle desteklenerek, korku dolu anların ve etkileyici sahnelerin karışımından oluşur. Film, arkadaşlarının kasabayı kurtarmaya çalışırken ortaya çıkan korku ve gerilimle doludur. Grup arkadaşlarının, kasabayı kötü kaderin kölesi olmaktan kurtarmaya çalışmalarının hikayesi, izleyiciyi kasıp kavuracaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?